کولاک

روزنوشته های من

بازم جوک و لطیفه
ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: طنز

ابتدا یک سلام خدمت دوستان عزیز.بغلچه خبر؟سوالاین اطراف که خبری نیست.

 

http://www.licensing-online.com/fileadmin/user_upload/direct_bilder/WDR.jpg

امروز با یه سری جک توپ اومدم.نیشخندبخونید و صفا کنید.چشمک

*******

* یک مقام آگاه اعلام کرد به علت قرار گرفتن ایام هفته در بین 2 جمعه ایران کلا تعطیل است.:!:

*طرف با خدا قهر میکنه. صبح که میخواد از خونه بره بیرون میگه به امید بعضیا.عصبانی

*غضنفر میره کله پاچه فروشی، یارو بهش میگه: قربون چشم بگذارم؟ غضنفر میگه: نه آقا! حداقل صبر کن من برم قایم شم.ابله

*نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کویر... و می دانی که کویر بدون باران زنده است... پس برو بزار باد بیاد.خنده

*شخصی طنابی به کمرش بسته بود.از او پرسیدند:چرا طناب را به کمرت بسته ای؟گفت:می خواهم خودکشی کنم!گفتند:باید به گردنت ببندی.گفت:به کمرم بسته بودم ،دیدم دارم خفه میشم برای همین به کمرم بستم.مشغول تلفن

*معلم:می دانی کارگاه به چه جایی گفته می شود؟شاگرد:بله آقا جایی که گاهی توش کار می کنند!یول

*بیمار:آقای دکتر من مشکل فراموشی دارم.دکتر:این مشکل از کی شروع شد؟بیمار:کدام مشکل آقای دکتر؟سوال

*یه نفر می ره مطب دکتر و می گه:آقای دکتر!مشکل من اینه که هیچکس من رو تحویل نمی گیره.دکتر:مریض بعدی!زبان

*******

به من زنگ بزننظر فراموش نشه.

خداحافظ.بای بای


 
کارنامه‌ بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی 2010
ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٦ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

سلام دوستان چه خبر؟عینکانگار خبر خاصی نیست و من دوباره باید درباره ی فوتبال بنویسم.متفکرراستی اون وبلاگ فوتبالیه رو حذف کردم.زبانخب حالا با یه مطلب دیگه درباره ی جام جهانی برگشتم.بخونید و لذت ببرید.

****

مطمئن برابر استرالیا، بازنده برابر صربستان، لرزان برابر غنا، شادمان برابر انگلیس، پیروز برابر آرژانتین، دست ‌و پا بسته برابر اسپانیا و باز هم جنگنده برابر اروگوئه
تیم ملی فوتبال آلمان، هم ‌چون تیم ‌های دیگر حاضر در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، با ۲۳ بازیکن پا به این تورنمنت گذاشت. بازیکنان این تیم در نهایت با پیروزی بر اروگوئه به مقام سوم جهان رسیدند. برخی از ملی ‌پوشان جوان آلمان بیش از حد انتظار ظاهر شدند و برخی از آنان هم حضوری ناامید کننده داشتند. در ادامه، کارنامه‌ کوتاهی از این بازیکنان در جام جهانی آفریقای جنوبی را می‌خوانید.

• دروازه ‌بانان:

مانوئل نویر :
او نشان داد که لیاقت عنوان "دروازه‌بان نخست" را دارد. حضور آرام و مطمئن در چارچوب و پذیرش تنها ۳ گل در جام جهانی، خود گویای همه چیز است.a

تیم ویزه : مسلما ناراحت از "انتظار"، اما بدون اعتراض. او به دلیل آسیب ‌دیدگی زانو نتوانست در دیدار برابر اروگوئه حاضر شود.

هانس یورگ بوت :
در سال ۲۰۰۲ حتا یک بازی هم در ترکیب تیم قرار نگرفت، یوآخیم لوو اما این موضوع را در دیدار رده ‌بندی جام جهانی جبران کرد؛ هر چند که او به هر حال با بایرن مونیخ فصل موفقی را به پایان برد.

• مدافعان:

فیلیپ لام:
به‌عنوان کاپیتان پیش افتاد و هم‌ تیمی ‌هایش هم به دنبال او، هر چند که بگومگوها با بالاک را در زمان مناسبی آغاز نکرد.

پِر مِرتِساکِر: بازیکن ۱۹۸ سانتی‌ متری باشگاه وِردِربرِمِن در ابتدا نامطمئن نشان می‌ داد، بعد ها اما در ترکیب تیم جا افتاد. او در برابر آرژانتین فوق‌العاده ظاهر شد، اما نتوانست از گل اسپانیا پیشگیری کند.

آرنه فریدریش: در سن ۳۱ سالگی موفق‌ ترین تورنمنت خود (جام جهانی ۲۰۱۰) را پشت سر گذاشت؛ خط دفاعی را هدایت کرد و همیشه در مواقع ضروری حاضر بود. او در ماه ‌های اخیر از سقوط به دسته‌‌ پایین ‌تر لیگ باشگاهی آلمان به همراه تیم ‌اش، هرتا برلین، تا رهبری خط دفاعی آلمان در جام جهانی را تجربه کرد.

جروم بوآتِنگ: جایگاه خود در سمت چپ دفاع تیم ملی فوتبال آلمان، جناحی نا آشنا، را با تلاش زیاد محکم کرد. این بازیکن ۲۱ ساله‌ آرام، اما بهتر است در همان جناح تخصصی خود، یعنی سمت راست زمین بازی کند.

مارسِل یانِزن: مصدومیت‌ هایش او را خیلی عقب انداختند، با وجود این در ابتدا جای خود را در میان ۲۳ بازیکن اعزامی به جام جهانی باز کرد و بعد هم در ترکیب تیم. او همیشه مثبت بود و گل هم زد.

هولگِر باداشتوبِر: جام جهانی ۲۰۱۰ را در ترکیب اصلی تیم آغاز کرد؛ مدافع چپ بود و در برابر صرب ‌ها ضعیف ظاهر شد. پس از آن تنها در تمرین‌ ها بازی کرد.

دنیس آوگو: یوآخیم لوو در سمت چپ خط دفاعی به بازیکنان دیگری اطمینان کرد. در بازی آخر در برابر اروگوئه هم خود این بازیکن دلیل این بی‌ اعتمادی مربی را نشان داد. او به هر حال باید در بازی ‌های باشگاهی آلمان در ترکیب تیم هامبورگ، بار دیگر توانایی ‌های خود را اثبات کند.

سِردار تاسکی: تمرین کرد و تمرین کرد و تمرین کرد، اما تنها در وقت‌ های تلف‌شده‌ی بازی آخر در برابر اروگوئه به میدان آمد. این‌که چه زمانی به او فرصت دوباره داده شود، مشخص نیست.

• هافبک‌ ها:

سامی کدیرا:
خلاء بالاک را پر کرد. او در ۲۳ سالگی از "شاگرد" به "موتور تیم ملی در جام جهانی" تبدیل شد و حتی گل پیروزی تیمش در برابر اروگوئه را هم با ضربه‌ سر به ثمر رساند. این بازیکن هدف‌ های بزرگی در سر می ‌پروراند.

باستیان شواین ‌اشتایگر:
موتور، سازمان ‌دهنده و رهبر تیم در قلب خط میانی در جام جهانی، البته نه بهترین.

توماس مولر: از صفر به صد رسید، هم در بایرن مونیخ و هم در جام جهانی. او جسور و آرام است و با ۵ گل زده، به دنبال گرد مولرِ بزرگ می‌دود.

مسوت اوزیل: "نورچشمی" جدید هواداران تیم ملی فوتبال آلمان با پاس‌ های بی ‌نظیر و پاهای جادویی. او که تک‌ گل پیروزی آلمان در برابر غنا را به ثمر رساند، هنوز تا استحکام ۱۰۰ درصد و ضربه ‌های تمام‌ کننده‌ مطمئن، کمی فاصله دارد.

لوکاس پودولسکی: در پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان باز هم انفجاری ظاهر شد، البته به استثنای چند بار. او در خط میانی دفاع ‌کردن را هم آموخت.

پیوتْرْ تروخوفسکی: چیزی نمانده بود در قالب ترکیب اصلی تیم، جام را آغاز کند، اما نیمکت‌ نشین شد. او که به‌ عنوان بازیکن جایگزین هم چندان موفق نبود، مسلط بر توپ، اما کم ‌اثر ظاهر شد و موقعیت گلی هم نداشت.

تونی کروس: در بازی نیمه ‌نهایی یکی از بخت‌ های مسلم گلزنی تیمش را از دست داد. او در بازی ‌هایی که از روی نیمکت به زمین می ‌آمد، به سرعت جای خود را در تیم پیدا می‌ کرد، هر چند تأثیر چندانی در بازی نداشت. او از امید های تیم آلمان در جام ملت ‌های اروپای ۲۰۱۲ در لهستان و اوکراین خواهد بود.

مارکو مارین: در بازی در برابر استرالیا با تعویض خود جانی دوباره به بازی بخشید، در برابر صربستان اما به کابوس مربی، لوو تبدیل شد. هنرِ دریبل‌ زنی او هم کمکی به تیم آلمان در جام جهانی نکرد.

• مهاجمان:

میروسلاو کلوزه:
این مهاجم ۳۲ ساله به یک "پدیده" در جام جهانی تبدیل شد. او در سومین جام جهانی خود هم جزو بهترین‌ ها بود. آسیب ‌دیدگی و غیبت در بازی آخر، فرصت ثبت رکورد جدید در گلزنی جام را از او گرفت.

کاکائو: با آمادگی فوق ‌العاده در ابتدا جایگزین مناسبی برای مهاجمان بود. گلزن برتر بازی در برابر استرالیایی ‌ها اما بعدها تنها آسیب‌ دیده و کم ‌اثر ظاهر شد. بازی او در نیمه ‌نهایی هم نشانی از شادابی و سرزندگی نداشت.

ماریو گومز:
تورنمنت‌ های بزرگ کابوسِ گومز هستند. با وجود این ‌که ۴ بار از روی نیمکت به زمین فرستاده شد، نتوانست خود را بالا بکشد: تنها ناامیدی و سرخوردگی.

اشتفان کیسلینگ: پیش از تورنمنت هم در فهرست خط خوردنی‌ ها بود. پس از آن هم تنها تمرین کرد. در آخر هم بخت بزرگ گلزنی را از دست داد.

Deutsche Welle.jpg

 

 

 

 

 

منبع : دویچه وله

*****

فعلا خداحافظ.بی نظر خارج نشید.به من زنگ بزن


 
لوگوی جام جهانی2014 و یورو2012
ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی ، اجتماعی

این روزها حس مطلب نوشتن هست،نیشخنداما مطلب خاصی نیست.گریه

روزها با اینترنت و بازی کامپیوتری می گذره و حال و حوسله خیلی کار ها رو ندارم.

جام جهانی هم تموم شد و رفت با یه کوله بار خاطره.

اگه خبر ورزشی خواستید اینجا رو کلیک کنید.وب زاپاس منه!

از نقد فیلم هم خبری نیست.نمیدونم چرا هر وقت میخوام برم سینما فیلمی ببینم همون روز فیلم عوض می شه.ناراحت

این جام جهانی که تموم شد دست ما تو پوست گردو موند و من که روزی دو سه تا مطلب می نوشتم به این روز افتادم.خنثی

راستی اینم لوگوی یورو 2012 به نظر من که زشته.زبانسبز

بر عکسش لوگوی جام جهانی 2014 خوشگله.قلب

image

UEFA_Euro_2012_logo.png

تا  فرصتی دیگر بدرود.بای بای

راستی  نظر فراموش نشه بی زحمت.به من زنگ بزن


 
نقد فیلم طهران تهران
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: سینمایی

 

فیلم طهران تهران هر جند خیلی دیر،اما بالاخره به سینمای بیرجند اومد و من که منتظرش بودم از دستش ندادم.فیلمی اپیزودیک.هر دو اپیزود تولید شده به صورت کاملاً داستانی و مکمل یکدیگر ساخته شده‌اند و جمع کثیری از هنرمندان، بازیگران و عوامل فنی و حرفه‌ای سینمای ایران در آن همکاری کرده‌اند.فیلم "طهران، تهران" که پیش از این "تهران در جستجوی زیبایی" نام داشت قرار بود سه اپیزود باشد و اپیزود سوم را سیف الله داد کارگردانی کند که اجل مهلتش نداد.هر چند هر دو داستان در دهه ی هشتاد هستند اما اپیزود اول را که داریوش مهرجویی با نام طهران روزهای آشنایی ساخته فضاهای تهران قدیم را نشان می دهد،همراه با مردم قدیمی در خانه های قدیمی.اما اپیزود دوم از هر نظر ضعیف تر است.از فیلمنامه و روند حرکتی داستان گرفته تا کارگردانی و بازی‌ها.اما این اپیزود را کمتر از اپیزود قبلی دوست نداشتم. علتش تصویر درست و قابل ستایشی است که کرم‌پور در بعضی از دقایق فیلمش از جوان امروزی ارائه می‌دهد. فشارها، تهدیدها، تحقیرها و مشکلاتی که جوان نسل امروز با آنها روبه‌روست به شکل قابل قبولی در این فیلم نمایش داده می‌شوند.


*با استفاده از اولین مجله سینمایی ایران.

 


 
تیم منتخب جام جهانی 2010 از نگاه رویترز
ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

سایت رویترز تیم منتخب جام جهانی را به انتخاب گزارشگرانش که در طول مسابقه‌ها در جریان همه بازی‌ها بودند، معرفی کرد.
در انتخاب این تیم ابتدا 20 روزنامه‌نگار 49 بازیکن از 15 تیم را انتخاب کردند و در نهایت برای معرفی تیم اصلی به 11 نفر رای دادند.

این تیم منتخب بدین شرح است:

* دروازه‌بان:
- ریچارد کینگسون (غنا): هر جام جهانی به بازیکنان این شانس را می‌دهد که برای تیم‌شان بدرخشند و به عنوان مهره‌ی کلیدی تیم‌شان خود را مطرح کنند. دروازه‌بان سوم تیم ویگان اتلتیک نمایش قدرتمندی در قالب تیم ملی غنا ارائه داد. او بیشترین واکنش‌ها را در بین دروازه‌بانان جام از خود نشان داد.

* مدافعان:
- مایکون (برزیل): در تورنمنتی که برای برزیلی‌ها بسیار ناامید کننده بود، مایکون تنها بازیکنی بود که توانست نمایشش را بهبود بخشد. مدافع انرژیک تیم ملی برزیل همچنان برای گلی که از زاویه بسیار تنگ به کره شمالی زد، در یادها خواهد ماند.

- جرارد پیکه (اسپانیا): برای تیمی که روند بازی‌اش بر روی پاس می‌چرخد بخش بزرگی از موفقیت تیم را بر دوش خود داشت و مانع از این شد که تیمش بیش از دو گل در این تورنمنت دریافت کند.

- کارلس پویول (اسپانیا): مانند پیکه، پویول بخشی از قلب دفاع سرسخت اسپانیا بود. در حالی که ضربه سر تماشایی او در مقابل آلمان که منجر به صعود اسپانیا به فینال شد، در پایان جام به یاد می‌ماند.

- فیلیپ لام (آلمان): بازوبند کاپیتانی را بعد از مصدومیت میشائیل بالاک، به بازو بست و برای پس دادن آن بعد از پایان جام نیز اظهار بی‌میلی کرده است.

* هافبک‌ها:
- ژاوی (اسپانیا): بازی‌ساز بزرگی که پاس دادن به عادت او تبدیل شده و به طور فوق‌العاده‌ای به بالاترین حد استاندارد رسیده است. ژاوی در مرکز بازی منظم و با پاسکاری فراوان اسپانیا قرار داشت که تسلطش بر توپ و قدرت حفظ آن مثال‌زدنی بود.

- باستین شواین اشتایگر (آلمان): اگر قرار بود جایزه‌ای برای بازیکنی که بیشترین جابه‌جایی را در زمین داشت در نظر می‌گرفتیم مطمئنا این جایزه به شواین اشتایگر تعلق می‌گرفت. اما لوئیس فان خال، سرمربی بایرن مونیخ انتقال موفقیت‌آمیزی برای باستین از پست بال کناری به هافبک مرکزی انجام داد.

- وزلی اسنایدر (هلند): هافبک مو تراشیده‌ی هلند عمل رئال مادرید برای فروشش را احمقانه جلوه داده است. در ابتدای فصل به سری A نقل مکان کرد و قهرمان لیگ و جام حذفی ایتالیا و همچنین لیگ قهرمانان اروپا شد. او یک بازی‌ساز، نظم دهنده و تهدید واقعی است.

- آندرس اینیستا (اسپانیا): شیوه بازی اسپانیا بدون حضور اینیستا شکل خاص خود را ندارد. او عاشق نفوذ از کناره‌ها و خالی کردن فضا در سریع‌ترین زمان ممکن است که هم‌تیمی‌هایش را در موقعیت خوبی قرار می‌دهد. او یک کابوس برای مدافعان حریف است.

* مهاجمان:
- دیگو فورلان (اروگوئه): مهاجم 31 ساله‌ای که همزمان با بالا رفتن سنش بهتر و بهتر شده است و جایزه توپ طلای رقابت‌ها را نیز به خاطر همین عملکردش دریافت کرد. قدرت شوت‌زنی او از فاصله‌های دور بسیار خطرناک بود. او اکنون مهم‌ترین عنصر تهاجمی بهترین تیم قاره آمریکای جنوبی حاضر در تورنمنت بود.
- داوید ویا (اسپانیا): چه به عنوان مهاجم نوک و چه به عنوان مهاجم کناری، جابه‌جایی‌ها، جای‌گیری‌ها و استارت‌های او، او را بزرگ‌ترین تهدید تهاجمی با 5 گل زده در این جام لقب دادند.

* ذخیره‌ها:
مانوئل نویر (آلمان)، سرخیو راموس (اسپانیا)، دیگو لوگانو (اروگوئه)، جیووانی فان برونکهورست (هلند)، آرین روبن (هلند)، توماس مولر (آلمان) و میروسلاو کلوزه (آلمان)

................................................

جدول گل زنان جام جهانی


 
بهترین گلزن،بهترین جوان و بهترین خط حمله به آلمانیها رسید
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

توماس  مولر آلمانی در 437 دقیقه حضور در میدان پنج گل را برای تیمش به ثمر رساند.وسلی اسنایدر  هلندی نیز با 652 دقیقه بازی و داوید ویای اسپانیایی با 635 دقیقه بازی و دیه گو فوررلان با 654 دقیقه نیز  پنج گل برای اروگوئه به ثمر رساند.اما به دلیل اینکه مولر سه پاس گل نیز داده بود و کم تر در میدان بازی کرده بود به عنوان آقای گل دست یافت.دیه گو فورلان نیز بهترین بازیکن و مولر به عنوان بهترین بازیکن جوان انتخاب شد


 
عکسهای حواشی فینال جام جهانی
ساعت ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

Nethrlands 0    1 Spain

http://worldcup-2010.persiangig.com/image/Untitled-215.gif

*به ادامه ی مطلب بروید*


 
اسپانیا قهرمان جهان شد
ساعت ۱:۳۱ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

اسپانیا با نتیجه ی یک بر صفر و با گل دقیقه 116 اینیستا هلند را شکست داد و در اولین حضورش در جام جهانی کاپ را به خانه برد.

*به زودی...*

*عکس های بازیکنان

*گزارش تصویری فینال

*یادداشت ویژه

*جدول گلزنان

Iniesta puts Spain on top of world

اسپانیا-1                                                                                0 - هلند

ESP

NED


 
عکسهای بازی آلمان و اروگوئه و توزیع مدال
ساعت ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٠ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

 

Uruguay    2 - 3    Germany
                  http://worldcup-2010.persiangig.com/image/Untitled-214.gif

www.Patogh98.com | سایت سرگرمی و تفریحی پاتوق98

*به ادامه ی مطلب بروید*

*مطلب دیشب را هم بخوانید و در نظرسنجی هم شرکت کنید*


 
آقای پال زد تو دهن مربی اروگوئه!
ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٠ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

اول تبریک بخاطر پیروزی آلمان.هوراو پنج گله شدن مولر.خوشمزهسرمربی اروگوئه گفته بود که اختاپوس ژرمن رو میشونه سرجاش!ولی انگار این اخبی ما آقای پال زد توی دهنش!الآن سببلاتر داره مدال برنزها رو میده و من هم دارم این مطلب رو می نویسم.شواینی رو ببین!از خود راضی

بعد از اینکه آلمان گل دوم رو خورد به بازی برگشت و خوب جنگید و لیاقت زدن گل رو داشت و این کار رو کرد.الآن هم دارن دور زمین راه می رن و دست می زنند.تشویق

Germany pip Uruguay to third place

در غیاب کلوزه و پودولسکی و نویر و لام این بازی برگزار شد.هنوز می تونید توی نظرسنجی شرکت کنید و حتی به تیم های حذف شده هم رای بدهید.

فردا با گزارش تصویری میام.فعلا خداحافظ.بای بای

نظر فراموش نشه.به من زنگ بزن


 
اسپانیا آلمان را شکست داد
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٧ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

اسپانیا هم به فینال رفت و آلمان باخت و دوباره رفت رده بندی.خجالتالبته با این بازی بد انتظار دیگه ای نداشتیم.قهرالبته از ارزش های آلمان هم کم نشد.از خود راضیو با وجود اینکه به فینال نرسید اما بازیکن های مثل مولر و اوزیل و خدیرا باید منتظر پیشنهاد های خوبی از باشگاه های معتبر باشند.نیشخندراستی  یک دقیقه از پایان بازی که نگذشته من اومدم آپ کنم.حال می کنید چقدر آپم.چشمکبازهم طرفدار آلمانم.جا نمی زنم.در هر صورت بهترین خط حمله ی جام رو داشت.از خود راضیحالا امیدورارم این رفقای اسپانیایی با نظراتشون شب و روزمون رو تار نکنند!نگرانمن که گریه نکردم و تازه یک کمی...!بی خیال.در هر صورت آلمان هرچند بهترین نبود ولی پدیده بود.عینکبه امید سومی(!)و نتایج بهتر در آینده برای این تیم باحال.به اسپانیا هم تبریک می گم از دو تا بازی قبلیش بهتر بود.مژهما امشب شاهد بازی جوان مردانه ای بودیم.لبخندبه امید پیشرفت این ستاره های جوون.قلب


 
چهره های روز جام جهانی
ساعت ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٤ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

به ادامه مطلب بروید

فینال اروپا در  نیمه نهایی جام جهانی

*جدیدترین اظهار نظرات کارشناسان و مربیان و بازیکنان*


 
درگیری دیگو مارادونا با هواداران تیم ملی فوتبال آلمان
ساعت ۱:۱٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

رفتار بسیار زشت مارادونا با هواداران آلمان بار دیگر بر حاشیه‌ های غیر حرفه‌ای این مرد خبرساز افزود.
مارادونا که سابقه بسیار طولانی در رفتارهای غیر حرفه‌ای با مردم و خبرنگاران دارد، پس از شکست تحقیرآمیز تیمش برابر آلمان و پس از آنکه چند هوادار آلمانی از وی خواستند با آنها عکس بگیرد نسبت به آنها فحاشی کرد و اگر افسر خبری آرژانتین نبود امکان داشت با آنها درگیری فیزیکی داشته باشد.
مارادونا هرگز تصور نمی‌کرد جام نوزدهم اینگونه برایش تمام شود و به احتمال فراوان ناگفته ‌های بسیاری را همچنان در دل نگه خواهد داشت تا وقتش برسد.
به این ترتیب روند توهین وی به پله، پلاتینی، بلاتر، خبرنگاران و مردم بدون آنکه پاسخی از سوی آنها داشته باشد ناگهان نیمه کاره ماند و او باید با مردانش به آرژانتین بازگردد، مردانی که بی صبرانه در انتظار آغاز بازی‌ های باشگاهی و شمردن پول‌ های نجومی خود هستند.

+راستی دوتا مطلب قبلی که مال دیروز هستن هنوز از دهن نیوفتادن.بخونید و نظر بدهید و در نظر سنجی شرکت کنید.مژه

*مطلب قبل رو هم آپدیت کردم،از دستش ندید.*


 
بعد از بازی بروبکس آلمانی گفتن که...
ساعت ۱:٤۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

شوان اشتایگر:سرمربی آرژانتین همیشه عصبی بود.عصبانی

مولر پس از محرومیت:امیدوارم بازیکنان کار را تمام کنن.تشویق

آنگلا مرکل:ویران کننده بود. این رویایی تحقق یافته است. تیم ما تیمی جوان بود ولی آنها به بهترین نحو از فرصتهایشان استفاده کردند.

فیلیپ لام:برد آرژانتین با نتیجه 4 بر0 باورنکردنی است.تعجب

مولر:برایم سخت است جمله ای برای این برد بگویم.اوه

مانوئل نویر : با تاکتیکی دقیق تاکتیک آرژانتین را خنثی کردیم.ما از لحاظ تاکتیکی بازی هوشمندانه‌ای ارائه کردیم و دقیقا می‌دانستیم آرژانتین به چه نحو بازی می‌کند.در این بازی نیز خوب توانستیم دست به ضدحمله بزنیم و از نقاط ضعف حریف نهایت استفاده را ببریم. این این موضوع رمز موفقیت ما بود.در کار دفاعی نیز پوشش بسیار خوبی ایجاد کردیم و با تمام وجود کار کردیم. از این رو موقعیت‌های حریف بسیار کم بودند.‌هدف عالی ما رسیدن به بازی فینال است که امیدوارم این اتفاق بیفتد.بازنده

یواخیم لو : من به تیمم افتخار میکنم و این افتخار مربوط به امروز نیست.چشمک

علیرضا آقاابراهیمی!:آرژانتین باید بمیرد!از خود راضی

 مولر:فوتبالیستی که به مسخرگی من فوتبال بازی کند، وجود ندارد.از خود راضی

+مطلب قبلی رو ببینید و نظر هم بدهید و در نظر سنجی هم شرکت کنید.

+دیگران گفتند:

گابریل هاینتزه : تیم ملی فوتبال آلمان بهتر از آرژانتین بود.

فرناندو تورس : تیم ملی آلمان اولین رقیب تهاجمی ما خواهد بود.


 
آلمان آرژانتین را تحقیر کرد(گزارش تصویری)
ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٢ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

سلام دوستان بازی معرکه رو دیدید.آلمان 4 تا زد.راستی شوان بهترین بازیکن شد.


دقیقه 3: گلللللللللللللللللل.... مولر دروازه آرژانتین را می گشاید.لبخند

سوت پایان نیمه اول

دقیقه 68 : گلللللللللللل.... میروسلاو کلوزه دروازه یاران مارادونا را باز می کند.نیشخند

دقیقه 74: گللللللللللل.... آرنه فردریش تیر خلاص را به آرژانتین می زند.خنده

دقیقه 89: گلللللللللللللللللل..... کلوزه گل دوم خود را وارد دروازه آرژانتین می کند.قهقهه

سوت پایان دیدار با نتیجه 4 بر 0 به سود آلمان

راستی بالاک و مرکل و دی کاپریو هم بودند.

Rampant Germany oust Argentina

دفاع میانی آلمان هم پاش به گل باز شد

RTÉ.ie Sport: Diego Maradona's Argentina have crashed out of the World Cup with a whimper, not a bang
رجزخون بزرگ با بحران مواجه شد آخرین حملات او قبل از بازی به شوان اشتایگر بود که اون بهترین بازیکن میدون شد.
Miroslav-klose-germany-argentina-world-cup cropped
کلوزه و ملور از آلمان چهار گله هستند.هیگواین از جام کنار رفت.مولر بازی بعد را از دست داد و اکنون کلوزه و ویا رقابت سختی دارند.
Germany sent Argentina packing with a stunning quarter-final performance.
مولر که شماره 13 بالاک را بر تن دارد با گل زودهنگامش شیرازه آرژانتین را از هم پاشید
چه وداع تلخی!
  Dejected Gabriel Heinze Of Argentina
والا گریه هم داره!
Germany beat Argentina 4-0 to make semi-finals
ماشاالله میروسلاو!
Germany's Miroslav Klose Celebrates
عکسهای کلوزه زیاد شد!
An Argentina Fan Reacts
طرفدارهای آرژانتینی
Germany's Miroslav Klose (L) Talks
دروازه بان آرژانتین و کلوزه(بازم کلوزه)
Germany's Mesut Ozil And Lukas Podolski (R) Celebrate
پودولسکی و اوزیل
آنگلا مرکل و دی کاپریو مهمانان ویژه بازی آلمان ، آرژانتین
این هم آنجلا مرکل
عکس های بازی آرژانتین و آلمان
مارادونا الآن چی می گه؟
چه میکنه کلوزه!
یه عکس از مرکل
بالاک و مرکل
به نظر شما مدافع و دربازه بان آرژانتین به چی می خندن؟
1-به ریش نداشتشون  2-به ریش مارادونا  3-همینجور برای تفریح  4-به اس ام اسی که مارادونا فرستاده
*امیدوارم خوشتون اومده باشه*

 
همه ی سوتی های خیابانی
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۱ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: طنز ، ورزشی

استاد جواد خیابانی کم سوتی نمی ده.چند تا مورد.باور کنید راسته.

*واقعا عجیبه که در تهران ما هوا گرمه ولی در آفریقا هوا الآن کمی سرده!

*کریم انصاری فرد هیچ نصبتی با برادران انصاری فرد نداره.بخصوص(!)با محمد حسن!

*5 حلقه المپیک نمادی از رنگ پرچم همه کشورهای دنیاست!

*علی آبادی پدر ورزش ایران است!!زبان

*جباری(...)چه شوتی میزنه!خنثی(کلیپ در اینترنت موجود است)

*باران در حال وزیدن است!(کلیپ در اینترنت موجود است)

*یک سانتر بی هدف...و گل!

*صحنه های زشتی که در چنین صحنه هایی اونها رو می بینیم در این صحنه ها!

*بدون شک مردم شهر چلسی(!) الآن خیلی خوشحالند!

+یک بار در بازی بارسلونا استاد تعویض بازیکن بارسلونا را اینگونه گزارش کردند:((چه اخراجی،خودش هم باورش نمی شد،عجب تصویری،بعدها داور سر این تصمیم به شدت بازخواست خواهد شد.))اما چند لحظه بعد فهمیدند بازیکن تعویض شده نه اخراج!بسیار حکیمانه سکوت فرمودند.(کلیپ در یوتیوب موجود است)

***

با تشکر از پوریا عالمی،حافظه طرفداران استاد و خود استاد که اینقدر سوتی میده که هم برای ما وبلاگ نویس ها مطلب می شود و هم برای روزنامه نگاران نون و آب!


 
گل انگلیس گل نبود!(عکس)
ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی ، طنز

سلام.دوستان.معلوم شد که گل لمپارد گل نبود.به عکس نگاه کنید.عینک

خندهقهقههخندهقهقههخنده

من که طرفدار آلمانم ولی به نظر من آرژانتین قهرمان می شه.

راستی چرا همه ی مطالب وبلاگم رنگ و بوی جام جهانی گرفته؟

در ضمن قبل از خروج حتما" در نظرسنجی شرکت کنید.


 
گزارش تصویری از دیدار آلمان و انگلیس به همراه کلیپ گلها
ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٧ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزشی

آلمان با نتیجه ی چهار بر یک انگلیس را برد.هورا

البته یک گل انگلیس حساب نشد و اگر شده بود نتیجه معلوم نبود.بازم به آلمان چه؟مقصر داور بود.

اونورهم تو بازی آرژانتین و مکزیک آرژانتین 3 بر یک برد اما گل اول آرژانتین آفساید بود.

و آلمان و آرژانتین در یک چهارم مثل سال 2006 رقیب هم شدند و به نظر من انگلیسی ها و مکزیکی ها این بازی رو حلال نداشته باشند!

هیگواین هم دیشب 4 گله شد و به صدر جدول رفت،این در حالی است که شش نفر با 3 گل او را تعقیب می کنند.

مارادونا هم ادعا کرده که اسپانیا رو ده بر یک می بره.نیشخند

گزارش تصویری از دیدار آلمان و انگلیس

این  چهره اسپیونزاست. به استرس موجود در چهره او دقت کنید. این کمک داور نام خود را در تاریخ جاودانه کرد. اعتراض هواداران انگلیسی پشت سر او کاملا قابل مشاهده است.

لحظه گل لمپارد: اگر به سایه توپ دقت کنید خواهید دید که نزدیک به 40 سانت داخل دروازه است.

فرانک لمپارد بعد از گل: او باور نمی‌کند که چنین اتفاقی افتاده است.

فابیو کاپلو فریاد می‌زند؛ چطور این اشتباه رخ داده است؟

اعتراض وین رونی او به داور می‌گوید:«چگونه این صحنه را گل تشخیص نداده است.»

کلوزه (20 ) ، پودولسکی (32) و مولر( 67 و 70 ) گلهای آلمان را به ثمر رساندند و آپسون در دقیقه 37 تک گل انگلستان را زد.

 

در این دیدار انگلستان یک گل سالم را در نیمه اول توسط لمپارد به ثمر رساند ولی کمک داور بازی متوجه رد شدن توپ از خط دروازه آلمان نشد و این گل نادیده گرفته شد.

 

این امر باعث شد خاطره فینال جام جهانی 1966 لندن زنده شود. فینالی که برعکس اتفاق فوق رخ داد و انگلستان بازی را 2 بر یک برد. شاید اگر گل لمپارد اعلام می شد ، نتیجه بازی گونه دیگری رقم می خورد.

 

در این میان نباید از بازی ضعیف انگلستان و اشتباهات مکرر خط دفاع و دروازه بان این تیم در این دیدار غافل شد.

 

بدین ترتیب فابیو کاپلو گران قیمت ترین مربی جام جهانی و تیمش که ادعای زیادی در این جام داشتند شکست سنگین و تحقیر آمیزی را متحمل شدند و آلمان به جمع 8 تیم برتر جام جهانی 2010 صعود کرد.

کلیپ گلهای آلمان - انگلیس

کاپلو:گر به دنبال مقصر هستید من نفر آخر هستم.

خاویر آگیره:آرژانتین با اشتباه کودکانه داور صعود کرد.

مارادونا:اشتباهات داوری را برای من تعریف نکنید.

راستی حتما تو نظر سنجی شرکت کنید.


 
گوسفند چینی و ووووزلا!
ساعت ٥:۱٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اجتماعی

اصلا" حس مطلب نوشتن نمی یاد.آخ

 

خبری هم نیست.

به جز ووووزلا و گوسفند چینی در ورامین و حذف فرانسه و دست ندادن دومنک با سرمربی آفریقای جنوبی و امضای لبنان پای تحریم و اعدام  ریگی و ده برابر شدن جریمه های رانندگی و جلو زدن بینندگان فارسی وان از بی بی سی و حذف میزبان رقبتهای جام جهانی و...!

و کافی نیست؟