کولاک

روزنوشته های من

گرگ هایی که قرار بود خرگوش بخورند اما...
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸۸  کلمات کلیدی: اجتماعی

واردات گرگ از اوکراین توسط اداره کل محیط زیست که با هدف ایجاد توازن در تعداد خرگوش های منطقه سراب انجام شده بود کار دست این اداره کل داد .
گزارش های رسیده از آذربایجان شرقی حاکی از این است که این گرگ ها که قرار با خوردن
خرگوش
های منطقه مانع از زیاد شدن خرگوش ها و لطمه زدن خرگوش ها به محصولات کشاورزان منطقه شوند به جای خرگوش ها تصمیم گرفتند آدم ها را بخورند و تا به حال به گزارش  منابع خبری 25 نفر طعمه این گرگ ها شده و کشته شده اند .
با شکایت بازماندگان ،  اداره محیط زیست آذربایجان شرقی ملزم به پرداخت دیه به مصدومین و بازماندگان این حوادث شده اند .

مسعود از وبلاگ تلخ نوشته ها در وبلاگ خود در این مورد نوشته است :  توی خبرها خوندم محیط زیست استان اذربایجان شرقی برای ایجاد توازن در منطقه چند قلاده گرگ از اوکراین خریده که خرگوش های منطقه رو بخورن تا ازدیاد خرگوش ها به محصولات کشاورزی صدمه نزنه…! اما یا خرگوش های ما خیلی زبل بودن و یا ذائقه این گرگ ها گوشت انسان رو بیشتر پسندیده که تا بحال ۲۵ نفر از سکنه شهر سراب و اطراف طعمه این گرگ ها شدن و هیچ کس اخ نگفته…! فقط سازمان محیط زیست محکوم به پرداخت دیه به مصدومین شده…!

میگن مردم سراب شب ها از رفت و امد در شهر خودداری میکنن چون اکثر این تلفات در شهر رخ داده و سازمان محیط زیست هم بخاطر اینکه هم از دیه دادن خلاص بشه و هم زود سفره این گند کاری رو جمع کنه برای شکار گرگ جایزه گذاشته…! سه میلیون تومن برای گرگ مرده و شش میلیون تومن برای زنده گیری گرگ…!

---------------------------------------------

یک کلام حرف حساب:

از اول می گفتند هر کی یک خرگوش آورد ١۵ هزار تومن جایزه می گیره.

معلوم میشه سازمانها اینقدر پولدارن که گرگ وارد می کنن و کلی دیه می دن و حاظرن واسه هر گرگی ۶ ملیون بدن.