کولاک

روزنوشته های من

خاطرات اعتماد السلطنه-2
ساعت ٧:۳٤ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ شهریور ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

سلام.عینکچه خبر.ممنون از اینکه تو نظر سنجی ها شرکت کردید.تا پنجم مهر می تونید توی نظر سنجی ها شرکت کنید.راستی یک اتفاق عجیب.علیخانی با جومونگ مصاحبه کرده و قرار روز عید فطر این مصاحبه رو نشون بدن!تعجبساعت 7 صبح هنوز خوابم نبرده بود و روی این پست فکر می کردم.خمیازهدر نهایت به نتیجه رسیدم قسمت دوم خاطرات اعتماد السلطنه رو بنویسم.

 

  --------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود دعای قبل از افطار ربنا با صدای استاد شجریان.   این دعاا با فرمت mp3 با کیفیت بالا اماده شده است پیشنهاد می کنیم حتما دالود بفر مایید

              Download Link                              لینک دانلود کمکی – Mirror Link

حجم: ۴٫۱ مگابایت                                       رمز: www.mihandownload.com

------------------------------------------------------------------------------

 

 

برای خواندن قسمت دوم خاطرات اعتماد السلطنه به ادامه ی مطلب بروید.                               


-دیروز دو سگ بزرگ روی تخت مرمر خوابیده بودند.شاه فرستاد تا زدند و بیرون کردند.این دلیل بر نظم فراشباشی است که تخت مرمر و کاخ پادشاهی را به او سپرده اند.

-صبح در رکاب شاه سوار شدم..خیال شاه پریشان بود.آن چه خودشان فرمودند و از دیگران هم شنیدم معلوم شد کنه گوسفند ملیجک را زده است!!!

-خدمت شاه رسیدم.با خستگی زیاد و محض تملق دو ساعت آن جا نشسته،خنده های بی مزه و بی توقع کرده،با پا درد و کمر درد منزل آمدیم.ابله

-شاه بیرون خوابیدند.خواببا وجودی که دو کرور خرج کردند و اندرونی ساختند باز جای خواب ندارند.

-به شهرستانک رفتیم.تغییر در عمارت آن جا شده.حمام و عمارت که پارسال پنچ هزار تومان خرج کرده و برای امینه قدس ساختند در ظرف یک سال به طور کلی خراب و با خاک یکسان شده!!به جایش چادر زدند.