کولاک

روزنوشته های من

می‌خواهید در فیلم عرب‌نیا بازی کنید؟
ساعت ۱٢:٢٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٥ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: سینمایی

فیلم سینمایی «آمبولانس» به کارگردانی فریبرز عرب‌نیا و تهیه کنندگی محمود فلاّح وارد مرحله جذب بازیگر می‌شود و فراخوان جذب بازیگر برای این فیلم در سایت مربوطه ارائه شده است.

علاقه‌مندان به بازیگری در این فیلم با مراجعه به قسمت «ثبت نام» در سایت رسمی فیلم آمبولانس می توانند، مشخصات و عکس‌های خود را از طریق فرم اعلام شده ارسال نمایند تا در صورت احراز شرایط برای حضور در آزمون انتخاب بازیگر برگزیده شوند.

سایت این فیلم اعلام کرد که از کلیه کسانی که به هر دلیل قصد ارتباط با پروژه سینمایی «آمبولانس» یا عوامل آن را دارند، تقاضای اکید می‌شود تنها و تنها از طریق سایت رسمی این فیلم www.Ambulancemovie.com یا www.Ambulance-movie.com اقدام به این کار نمایند چرا که در غیر این صورت، تماس‌های آنان بی‌پاسخ می‌ماند.

منبع: سایت فیلم آمبولانس

________________________________

نظر شخصی: من هم خیلی دوست دارم در فیلمی به کارگردانی عرب نیا بازی کنم اما حیف که سن من به نیازشون نمی خوره. البته خیلی جالبه که قراره همه ی بازیگرها چه اول مرد، چه اول زن و چه فرعی از همین طریق انتخاب بشن. در کل فکر می کنم فیلم کاملی بشه. محمود فلاح تهیه کننده مختارنامه تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارد و میرباقری هم -که کارگردان مختاره- مشاور عرب نیا در این فیلم است. یعنی در اولین تجربه کارگردانی عرب نیا کمکش می کنن.