کولاک

روزنوشته های من

دبیرستان و تعطیلی پنج شنبه ها
ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اجتماعی

قبل از این که وارد راهنمایی بشم وبلاگم رو راه انداختم و کل این مدت یعنی دوره ی راهنمایی رو وبلاگ نویسی می کردم.یول

راهنمایی هم گذشت، دو سال اول خوش نگذشت اما سال سوم خیلی بهتر بود.

حالا هم تا چند روز دیگه دبیرستانی می شم و وارد دوره ای جدید در زندگی می شم، مدرسه ی جدید، تعدادی دوست جدید، معلم ها و مدیر جدید.

اما آدم معمولا تو این روزهای پایانی نه ناراحته نه خوشحال، بدش نمیاد که دوباره به مدرسه بره و البته هوس سرما و برف و بارون می کنه، از طرفی هم فکر بیدار شدن صبح و مشق و تکلیف کمی آدم رو ناراحت و نگران می کنه.متفکر

اما امشب خبر معتبری رو شنیدم که خیلی خیلی خوشحالم کرد و اونم اینه که قراره  دبیرستان های تک شیفتی، پنج شنبه ها تعطیل بشننیشخند که البته به تائید مدیر هم بستگی داره.

اگه این اتفاق بیفته که خیلی عالی می شه،چشمک اون وقت واقعا تعطیلات آخر هفته خواهیم داشت. اگر این اتفاق بیفته انرژی آدم برای درس خوندن بیشتر می شه و در پایان هفته هم فرصتی عالی برای استراحت داره.نیشخند عصر زیبای پنج شنبه هم منتقل می شه به چهارشنبه!از خود راضی اون وقط می کلاس زبان هم تائثیر کم تری روی درس خوندن می ذاره.

مثلا من در سال گذشته خیلی کم می تونستم به روضه های چهارشنبه شب در خونه ی بابابزرگم برم چون معمولا فرداش دو سه تا امتحان داشتیم ولی اگه این اتفاق بیفته با خیال روحت به این روضه ها می  رم و فامیل رو می بینم.

امیدوارم این اتفاق بفته. خداحافظ.بای بای