مسعود اوزیل به رئال مادرید پیوست

سلام خوبین؟ بعد از کلی صحبت و اینا بالاخره اوزیل رئال رو انتخاب کرد.نیشخندچرا؟ مطلب رو بخونید، می فهمید.

*******

به گزارش سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید، مسوت اوزیل، ستاره جوان تیم وردربرمن و تیم ملی آلمان به این تیم پیوست.

بازی های درخشان اوزیل در جام جهانی موجب شد تا باشگاه های زیادی از جمله رئال مادرید و اینتر به دنبال به خدمت گرفتن او باشند اما باشگاه برمن علاقه ای به از دست دادن او نداشت.

با این وجود به دلیل اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد اوزیل با باشگاه آلمانی باقی مانده بود و اونیز حاضر به تمدید قرارداد نشده بود، مسئولان باشگاه برمن برای اینکه او را در تابستان آینده به راحتی از دست ندهند، سرانجام با انتقالش به رئال مادرید موافقت کردند.

رئالی ها ابتدا برای خرید این بازیکن پیشنهادی 5 میلیون یورویی ارائه دادند اما روز گذشته مبلغ پیشنهادی شان را تا 14 میلیون یورو افزایش دادند.

سرانجام اوزیل با 18 ملیون یورو کهکشانی شد.

مسوت اوزیل بازیکن جدید رئال مادرید پس از امضا قرارداد با این تیم اعلام کرد که کار کردن زیر نظر خوزه مورینیو نقش کلیدی در امضا قرارداد با کهکشانی ها داشته است.

او در کنفرانس مطبوعاتی گفت:« برای من گزینه دیگری به غیر از رئال مادرید وجود نداشت. همیشه می خواهم برای بهترین بازی کنم و برای من مورینیو بهترین است و همیشه می خواستم برای او بازی کنم.»
او در ادامه گفت:« ما با هم صحبت کردیم اما حرف هایی که زدیم همیشه بین ما خواهد ماند و او مرا متقاعد کرد که با رئال قرارداد امضا کنم.»

مورینیو بر این باور است که این بازیکن 21 ساله می تواند در رئال مادرید بدرخشد.
او پس از تساوی 1‪-‬1 برابر استاندارد لیژ به مارکا گفت:« او بازیکنی است که می تواند برای رئال 10 سال بازی کند.»

والدانو مدیر ورزشی رئال مادرید پس از نهایی شدن انتقال اوزیل اعلام کرد که نقل و انتقالات این باشگاه به پایان رسیده است.
او گفت:« اوزیل آخرین خرید باشگاه برای فصل جدید است. مورینیو با این ترکیب احساس راحتی می کند و از خرید اوزیل خوشحال است.»

مش در این دیدار را به ثمر رساند. او در صحبتهایی در پایان این دیدار، احتمال جدایی اش از رختکن باشگاه مادریدی پس از خریداری مسعوت اوزیل را رد کرد  و در این رابطه گفت:« بدون شک من می مانم.خبر جدایی ام از رختکن رئال دراین فصل را تکذیب می کنم.»

ستاره هلندی ادامه داد:« کسی به من نگفته که می بایست به فکر جدایی از رئال باشم. مربی تیم به ما گفت که می بایست به دنبال حضور بیشتر در ترکیب تیم باشیم و این برای من خیلی خوب است.می خواهم در رئال بمانم.»

فان در فارت در ادامه با اشاره به اهمیت جذب مسعوت اوزیل گفت:« خریداری اوزیل برای من مشکلی نیست؛ چرا که من می بایست برای حضور در زمین مسابقه در پست تخصصی ام بجنگم. این کاملا طبیعی است، ما در رئال مادرید بازی می کنیم.راستش را بخواهید به بازی کردن در کناربازیکنان باکیفیت عادت کرده ام و همین کار را انجام خواهم داد.اکنون اوزیل و کانالس رقبای من هستند و بعد هم کاکا به جعممان اضافه خواهد شد.نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا به ترکیب تیم راه بیابم و مطمئن باشید برای تیم به میدان خواهیم رفت.»

این ستاره هلندی پس از تک گلی که در دیدار مقابل استاندارد لیژ به ثمر رساند، شادی چندانی نکرد و در توضیح این موضوع گفت:« گل زیبایی بود ولی این دیدار، دیداری دوستانه بود و چندان اهمیت نداشت.»

*******
راستی این مسعوت و مسوت همون مسعود خودمونه!!!خندهنیشخند
اومدن اوزیل به رئال باعث شد که دوباره طرفدار رئال بشم.از خود راضی
البته پیروزی رئال در برابر بایرن مونیخ در ضربات پنالتی من رو کمی ناراحت کرد!ناراحت
/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

برای پرستو خانم بی ادب محروم ماند از لطف حق

شهاب

سلام ممنون از اینکه خبرم کردی.دیدی حدسم درست بود و اوزیل در برابر افزایش قیمت رئال دوام نیاورد و به رئال پیوست ولی آینده خوبی در انتظارش نیست اینو مطمئنم[گل] بازم ممنون از خبرت

مجتبی

پرستو خانم.برو خاله بازيتو بكن

محمد حسین

سلام داداش علیرضای گل. امیدوارم مسعود رو تو رئال خراب نکنن.چقد بهش گفتم بریم بارسا

پریسا

سلام پرستو هم میاد.....منتظر باش !!

بهاره جووون

سلام به داداش خودم ببخشید تاخیر داشتم...دلیلش رو تو پست جدیدم گفتم... در مورد نون و ریحون بگم:ایوووووووووووول...منم خیلی دوس دارم[نیشخند]