نظر جالب اکبر عبدی درباره ی این فیلم های جدید مزخرفش!

شنیدم که اکبر عبدی یه چیزهایی درباره ی اخراجی ها گفته بنابراین در اولین فرصت یه سرچی کردم و پیداش کردم:

______________________________

آفتاب: اکبر عبدی کمدین دوست‌داشتنی ایرانی که در سطحی‌ترین آثار سینمایی هم حد بالایی از توانایی‌های خود در ارائه تیپیک شخصیت‌های طناز را ارائه می‌دهد به تازگی در گفت‌وگویی صحبت‌های صریحی درباره سری «اخراجی‌ها» بیان کرده و از این مسأله سخن گفته که از قسمت دوم این سری به بعد باندبازی یکی از بازیگران و مافیایی که وی در پشت صحنه به وجود آورده بود باعث ناراحتی عبدی و دیگر بازیگرانی شده که در باند بازیگر معروف حضور نداشته‌اند!
 
هرچند عبدی نامی از بازیگر موردنظر نبرده است اما کیست که نداند منظور وی همان بازیگری است که به کارچاق‌کن سینمای ایران معروف شده و حتی برنامه «خنده‌بازار» هم تیپی کاریکاتوری از وی را به مخاطبان ارائه داده است. بخش‌هایی از گفته‌های عبدی را به نقل از مجله خانه آرمانی می‌خوانید:

از اواسط قسمت دوم همه چیز عوض شد 

شروع کار من با «اخراجی‌ها» به واسطه آقای کاسه‌ساز تهیه‌کننده کار بود. ایشان لطف کردند و فیلمنامه را پیشنهاد دادند و من نیز بازی کردم. همه چیز خوب بود و از حضورم در این گروه راضی بودم. برای همین در «اخراجی‌ها۲» هم حضور یافتم ولی از اواسط این قسمت همه چیز عوض شد و آقای ده‌نمکی تحت‌تاثیر یکی از بازیگران قرار گرفت. اتفاقات دیگری افتاد و همه‌چیز شد مافیابازی که اصلاً دوست ندارم راجع به آن صحبت کنم چون خاطرات خوبی را برایم یادآوری نمی‌کند.

رفتم تا چندرغاز گیرم بیاید 

در «اخراجی‌ها۳» نیز دیدم چه من باشم و چه نباشم از صحنه‌ها و اضافات «اخراجی‌ها۱» استفاده می‌کنند و یک «بایرام لودر» می‌سازند. من نیز گفتم می‌روم تا چندرغاز بگیرم. فقط به‌خاطر پول رفتم و در کل طی چهار جلسه فیلم‌برداری در این فیلم حضور داشتم.

سوژه هواپیماربایی از من بود! 

در «اخراجی‌ها۲» وقتی فیلمنامه را با ده‌نمکی مرور می‌کردیم به او پیشنهاد دادم که برای جذاب شدن داستان بخش خانوادگی آن را پررنگ کند و سوژه هواپیماربایی را به او دادم ولی ایشان هیچ‌وقت به این موضوع اشاره نکرد.

گفت و گو: اکبر کریمی

______________________________

اما خانه ی آرمانی در مصاحبه ای با اکبر عبدی از او خواسته که در مقابل نام هر فیلمش کلمه ای بگوید:

ازم مدرسه‌ام دیر شد: کودکی

محله برو بیا: بچه محل‌های قدیم

هنرپیشه: درون و بیرون اکبر عبدی

آدم برفی: عشق، دوست داشتن

مادر: همه‌اش راستی و حقیقت بود

سفر جادویی: سرگرم کننده

افراطی‌ها: هیچی، یک کار شرم آور!

اخراجی‌های 1 : پایه‌ای برای پولدار شدن بعضی‌ها

اخراجی‌های 2 :سوء استفاده از اخراجی‌های1

اخراجی‌های 3 : دیگه شد طمع و این‌که خواستند جیب‌شان را پر از پول کنند

اخراجی‌های 4: ادامه همان پولدار شدن

بایرام لودر: یه بچه ساده که هنوز بزرگ نشده!

______________________________

البته دختر اکبر عبدی هم در مصاحبه ای گفت:

فیلم اخراجی ها ۱را خیلی دوست داشتم ولی به نظرم اخراجی ها ۲سطح پایین تری داشت. اخراجی ها ۳را هم نمی خواهم بگویم ضعیف بود ولی من شخصا آن را خیلی نپسندیدم.

______________________________

اکبر عبدی فیلم های خوبی بازی کرده ولی فکر می کنم دیگه پیشنهاد خوبی نداره که تو فیلم هایی بازی می کنه که اصلا خوشش نمیاد.

حتی علی صادقی هم نارضایتی اش را از نقش هایش بروز داد.

نظرمن: اکبر عبدی در فیلم های بد و مبتذل هم خیلی خوب بازی می کند.

گرد آوری: علیرضا آقاابراهیمیاز خود راضی

/ 8 نظر / 16 بازدید
jl

salam khoobi??? oomadam begam ke kheili bady ke be man sar nemizani

وحيد زايري

سلام عليرضا جان مدتي توفيق نبود به شما و ساير دوستان سري بزنم . مطلب جالبي بود . ولي به راستي عبدي خودش را با شركت در اين قبيل فيلمها و سريالهاي تلويزيوني كوچك كرد .

اکبر کریمی

سلام شما که لطف می کنی منبع رو می زنی کنارش اسم مصاحبه کننده رو هم بذار

این مصاحبه رو یکی از هم دانشگاهی های من آقای اکبر کریمی دانشجوی رشته خبرنگاری انجام دادند ایشون یکی از خبرنگاران آزاد هستند که هم در عرصه سیاست هم فوتبال و هم سینما حضور دارند دستشون درد نکنه

علی

این مصاحبه رو یکی از هم دانشگاهی های من آقای اکبر کریمی دانشجوی رشته خبرنگاری انجام دادند ایشون یکی از خبرنگاران آزاد هستند که هم در عرصه سیاست هم فوتبال و هم سینما حضور دارند دستشون درد نکنه

ازش بدم میاد [سبز]

محمد حسین

سلام از بازی اکبر عبدی خوشم میاد ممنون از اینکه این مصاحبه رو گذاشتی موفق و پیروز باشید[گل]