جدیدترین اخبار تیم ملی آلمان در آستانه ی یورو 2012

تقدیم به همه ی طرفداران تیم ملی فوتبال آلمان.

کلوزه : شکست بایرن در چمپیونزلیگ به قهرمانی در یورو 2012 کمک خواهد کرد.


DFB.ir-میروسلاو کلوزه مهاجم باشگاه لاتزیو اظهار داشت که با وجود شکست بایرن برابر چلسی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بازیکنان بایرن برای قهرمانی آلمان در یورو 2012 تمام تلاش خود را خواهند کرد.
به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی فوتبال آلمان در ایران و به نقل ازBild کلوزه گفت:
" شکست بایرن برابر چلسی باعث خواهد شد که بازیکنان بایرن تمام تلاش خود را بر روی قهرمانی در یورو بگذارند. من بازیکنان بایرن را میشناسم و میدانم که مشکلی از لحاظ روحی نخواهند داشت و از لحاظ روحی آسیب نخواهند دید.
همه ی ما آرزو داشتیم که بایرن قهرمان چمپیونزلیگ شود ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد . در حال حاضر امیدوارم که باواریائیها و سایر بازیکنان بیش از هر زمان دیگری خواهان پیروزی باشند تا بتوانیم به قهرمانی برسیم.”
او در ادامه گفت :
" من دیگر نمیخواهم پس از این همه سال فعالیت ، آلمان باز هم به مقام دوم و سوم برسد دیگر نمیخواهم این خاطرات تکرار شود . این بار خواهان قهرمانی هستیم. من میخواهم قهرمانی در یورو را با تیم کنونی آلمان تجربه کنم و حسی در درون من به من مبگوید که این اتفاق رخ خواهد داد."


توصیه برتی فوگتس برای یوگی لوو: "از ماریو گومز در ترکیب اصلی استفاده نکن"

DFB.ir-مربی سابق تیم ملی آلمان که توانسته بود این تیم را به مقام قهرمانی در یورو 1996 برساند در گفتگو با شبکه ورزشی اذربایجان درباره وضعیت نامناسب ماریو گومز به یواخیم لو هشدار داد.
به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران ؛برتی فوگتس سرمربی تیم ملی آذربایجان در گفتگو با شبکه idman این کشور اعلام کرد :"ماریو بازیکن خوب و فرصت طلبی است اما او هنوز یک مهاجم کامل ویک گلزن تمام عیار نشده است.او هنوز به زمان بیشتری نیاز دارد به نظرم نباید از او در ترکیب ثابت استفاده نمود.
او اضافه می کند :"من جای یواخیم لوو بودم از مارکو ریوس در کنار کلوزه استفاده می کردم .میرو هنوز یک بازیکن بزرگ است که قدر دقیقه به دقیقه بازی واستفاده از لحظات را می داند. ریوس هم نشان داده یک بازیکن بزرگ است در اینده از او هم بیشتر خواهیم شنید.یواخیم بسیار مربی باهوش واگاهیست حتما بهترین ترکیب را برای آلمان برخواهد گزید.
عملکرد ضعیف ماریو گومز در این اواخر سر صدای بسیاری از بزرگان آلمان مانند گونتر نتزر ، گرد مولر، یورگن کهلر نیز دراورده است.آنها نیز اعتقاد دارند گومز هنوز صلاحیت لازم را برای حضور در ترکیب اصلی ژرمن ها را ندارد.


کنفرانس مطبوعاتی یواخیم لو در فاز دوم تمرین ها برای آماده سازی یورو

DFB.ir-روز جمعه یوآخیم لو در حالی که ژرمن ها فاز دوم تمرینهای آماده سازی خود برای حضور در یورو 2012 را میگذراندند در یک کنفرانس مطبوعاتی مربوط به بحث های پیرامون یورو 2012 حضور یافت.
به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران یوآخیم لو در این مصاحبه گفت:
" در چند هفته ی اخیر من بسیار نگران وضعیت بهبود میروسلاو کلوزه بودم اما هم اکنون با مشاهده ی روند بهبودی او نگرانی هایم کمتر و کمتر شده است .
در مدت زمان کوتاهی که از تمرینها گذشته است میرو توانسته است تا به تمرینها و کیفیت خوبی دست پیدا کند. البته او در این مدت مشکلاتی نیز داشت اما به هر حال توانست به تمرین های گروهی بازگردد.
دو هفته ی آینده برای میرو بسیار مهم است و باید سخت تمرین کند زیرا او در حال حاضر برای 70-60 دقیقه حضور در زمین آماده است به همبن سبب باید با پشتکار خود را برای 90 دقیقه حضور در زمین آماده کند."
یوآخیم لو همچنین در ادامه درباره ی حضور همراه با تاخیر باواریائیها در اردو گفت :
" بازیکنان بایرن بسیار دیر به تمرین ها خواهند رسید همه ی ما از این موضوع آگاهیم اما کاری از دست ما برنمی آید. مسلما" اگر آنها 10 روز پیش به تمرینها می رسیدند اوضاع بسیار بهتر پیش میرفت اما این اتفاقی است که رخ داده و ار دست ما هم کاری ساخته نیست.
باواریائیها امروز به ما ملحق شدند ولی از روز دوشنبه آغاز به تمرین خواهند کرد. من چند روز پیش با بازیکنان بایرن صحبت کردم هیچ مشکلی از جانب ناکامی بایرن در سطح باشگاهی وجود ندارد و در حال حاضر باواریائیها بسیار خوشحال هستند که رقابتهای یورو در پیش است و برای حضور در این دیدارها بسیار مصمم هستند."


پودولسکی:" شکست بایرن بر عملکرد تیم ملی اثرگذار نخواهد بود."

DFB.ir- لوکاس پودولسکی مهاجم تیم ملی آلمان در صحبت هایی با اشاره به شکست بایرن در فینال لیگ قهرمانان اروپا و حضور خود در باشگاه آرسنال از انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای کسب موفقیت در یورو 2012 سخن گفت.
به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران؛ پودولسکی که همراه دیگر بازیکنان ملی پوش در اردوی فرانسه به سر می برد در کنفرانسی مطبوعاتی به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد :" من شخصا امسال سال خوبی را سپری نکردم. سقوط کلن به بوندسلیگای دو از خاطرات تلخی بود که امسال برایم اتفاق افتاد اما به هر حال شما باید با این مسائل کنار بیایید و آنچه که رخ می دهد بخشی از زندگی بدانید."
لوکاس در ادامه با اشاره به حضور 8 ملی پوش باشگاه بایرن در اردوی تیم ملی و اثر روحی شکست در دیدار نهایی لیگ قهرمانان می گوید:" هر هشت بازیکن بایرن از بزرگان و بازیکنان با کیفیت آلمان هستند. برای آن ها باید این مسائل چند روز به طول بیانجامد و چندان در شرایط آینده تاثیر گذار نباشد. مطمئنا این بازیکنان آنچنان حرفه ای هستند که برای شروعی دوباره به اینده خیره شوند."
پودولسکی در پایان هدف تیم ملی را در یورو 2012 کسب عنوان قهرمانی خواند و گفت:" ما باید شروع خوبی در مقابل پرتغال داشته باشیم باید در اولین دیدار دست به آتش بازی بزنیم تا بتوانیم بقیه مسیر را به خوبی طی کنیم."

/ 5 نظر / 34 بازدید
محمد

سلام.خیلی وبلاگ خوبی داری.من سوم راهنماییام.ا ز قرار معلوم شما هم اول دبیرستان هستی.میتونم معدل نوبت اولت رو بدونم؟

محمد

سلام.خیلی وبلاگ خوبی داری.من سوم راهنماییام.ا ز قرار معلوم شما هم اول دبیرستان هستی.میتونم معدل نوبت اولت رو بدونم؟