یادداشتی از من که کافه سینما منتشر کرد

یادداشتی که برای کافه سینما فرستادم و این سایت به سرعت منتشر کرد را در اینجا بخونید.یول

بازهم باید تشکر کنم از آقای امیر قادری تشکر کنم که یادداشت من رو منتشر کردند و همین طور از محمدرضا آقاابراهیمی به خاطر ویراستاری ادبی یادداشت.

اول می خواستم برای یه سایت دیگه بفرستم(چون احتمال می دادم که توی کافه سینما منتشر نشه) اما کافه سینما محبوب ترین سایت سینمایی هست و دیدم که اگر در اونجا منتشر بشه عده ی زیادی اون رو می خونن.

درضمن این یادداشت توی 4ساعت و نیم 27تا لایک و 0دیسلایک داشت و تا فردا پس فردا خیلی بیشتر می شه.از خود راضی

/ 2 نظر / 22 بازدید
محمدرضا آقاابراهیمی

سلام. اینکه انسان اگر کاری را منتشر می کند باید مراجع استفاده شده در تهیه آن را هم معرفی کند و اگر کسانی در تهیه آن اثر به او کمک کرده اند باید این کمک را ذکر کند یک اصل همیشگی و بسیار مهم اخلاقی، علمی و حتی قانونی است. از این جهت، کار تو در اشاره به وبراستاری مطلب منتشره در کافه سینما توسط من کاری درست و اخلاقی است. در عین حال، واقعیت آن است که متن تو از هر نظر بسیار خوب بود و من تغییراتی در حد 3-2 تا حرف یا کلمه بسیار جزئی دادم و لذا در عمل ویراستاری قابل ذکر و مستوجب تشکری انجام ندادم. به هر حال متن بسیار خوبی بود و امیدوارم در خاتمه دادن یا حداقل کاهش این درگیری های بچه گانه بین سرمایه گذار و پخش کننده (یا هر ننه قمر دیگری که هستند و من دقیقا آشنا نیستم) موثر واقع شود.

نیلوفر

علیرضای عزیز این روزها حال و روز سرزمینمان آنقدر بد است که نمی توانم نگران نمایش یک فیلم سینمایی و سینماهای شهرهای سرزمینم باشم. با این وجود انتشار مطلبت رو در یک سایت معتبر سینمایی تبریک می گم و بزرگترین موفقیت ها رو برات آرزو می کنم. (من هم به مطلبت یک مثبت دادم [گل])