یادداشت مفصل بهاری

سلام. سال نو مبارک.چشمک

*******

چرا کمتر میام؟سوال

خوشبختانه خودم جوابش رو می دونم. تو این دو هفته به دلیل پخش کلاه قرمزی 91 کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله (که یکی از وبلاگ های دیگر منه) خیلی پربازدید شد. برای مثال تو دهم فروردین 513بازدید داشت. بعد 13فروردین 972بازدید، چهاردهم1321 ، پانزدهم 1243 و شانزدهم هم 663 بازدید.تعجب

من هم گفتم حالا که تنور داغه وقتم رو صرف اون وبلاگ بکنم و بعد هم برگردم کولاک و با یک مطلب مفصل(که قراره همین مطلب باشه) جبران بکنم.از خود راضی

*******

سیزده بدر، ساعت های 19:30 بود که خبر رسید فردا تعطیله! عده ای باور کردند، ولی من گفتم دروغ سیزدهه. خلاصه همه امیدوار بودند که چهاردهم تعطیل بشه. پیگیری شد و معلوم شد که خبر دروغه!

روز یکم آوریل(سیزدهم فروردین)، روز احمق هاست!ابله

*******

چهاردهم فروردین هم که رفتیم مدرسه، همون روز صبح بیماریم کلید خورد! دل درد گرفتم و وقتی رفتم خونه گرفتم خوابیدم. بعد از5 ساعت که بیدار شدم دل دردم خوب شده بود ولی عوضش بدن درد گرفتم و به طرز وحشتناکی سردیم شد.آخ کمی سردرد هم داشتم. لباس های زمستونی پوشیدم و با جوراب رفتم زیر سه تا پتو! شب خوبی نبود تا صبح با چشمان باز خواب می دیدم!هیپنوتیزم پانزدهم رو به مدرسه نرفتم.

*******

سال 1392 پیشاپیش مبارک باد.زبان

*******

عید خوبی بود. خاطات خوبی از خودش به جا گذاشت. ما هم مجبور بودیم خاطراتمون رو برای معلم ادبیاتمون بنویسم و نوشتیم.یول

نمونه ای از خاطرات نورورزی:

((صبح با مامانم و عمه ام به میدان امام می رویم. یک مغازه ی آنتیک فروشی در ته بازار قیصریه است که تلفن، تلویزیون، رادیو، آلات موسیقی و کتاب های قدیمی را می فروشد و خیلی هم جلب توجه می کند. در دم بازار هم اعلامیه ی هفتم بی بی مجید "پروین دخت یزدانیان" چسبانده شده.))

*******

باز باید این قالب وبلاگ رو تحمل کنم. حیف که نمیشه از اون قابل قشنگه استفاده کرد. (همونی که تابستون89 رو وبلاگم بود)

*******

هوا جون می ده برای دوچرخه سواری. همیشه بهار که می شه حس دوچرخه سواری برمی گرده. من هم قراره که مثل پاییز با دوچرخه برم مدرسه، ولی تاحالا نشده. یک روز مریضم، یک روز خوابم میاد و یک روز هم دیر می شه! ولی از فردا حتما با دوچرخه می رم مدرسه.

عصر پنج شنبه، بهترین زمان دوچرخه سواری.نیشخند

*******

حالا که بهار شده، خیلی یاد خونه ی بابابزرگم می افتم، یادش بخیر...هیپنوتیزم

فوتبال بازی در حیاط خانه، فرش انداختن در ایوان...

*******

برای شرکت درنظرسنجی برنامه های نوروزی تلوزیون به این وبلاگ بروید:

کلیک کنید

*******

فکر کنم مطلب مفصلی شد. پس فعلا دیگه کافیه.

خداحافظ.بای بای

لطفا نشه فراموش "نظر" بنده!به من زنگ بزن

/ 1 نظر / 20 بازدید
محمدعلی

سلام ممنون خیلی لذت بردم مطلب جالب و خوندنی بود میبینمت [گل]