زمستان سرد

سلامی به سرمای زمستان! چی گفتم؟! ببخشید به گرمای کرسی هایی که یه زمانی توی خونه ها بودن و جون می داد شب زمستون بری توشون و لم بدی. نمیدونم تا حالا توی کرسی رفتین یا نه؟ یه جور حالت صمیمی داره. آخرین بار که من رفتم توی کرسی همین شب یلدایی بود که گذشت، شبی که خیلی ها به انتظار مرگ نشسته بودن، ولی ضایع شدن! من سه سال پیش برای اولین بار نظریه ی پایان دنیا رو شنیدم و البته مطمئن بودم که چرند و پرنده.

اینم یه عکس از کرسی که توی اینترنت موجود است:

خب بریم سراغ اصل مطلب، یعنی زمستان، در ششمین روز از زمستان 91 بیرجند سفید پوش شد، و هوا هم فوق العاده سرد، به طوری که 6 روز طول کشید تا آدم برفی به طور کامل آب بشه، این هم عکس هاش:

آدم برفی مسخره ای هست، نه؟!

(قبل از ذوب)

(کج شدن مثل برج پیزا)

http://alirezaaghaebrahimi.persiangig.com/barf/IMG_0415.JPG

(بعد از ذوب)

اینم هنرنمایی(!!!!!!!!!!)  با قندیل:

اینم عکس جدید من، دو تا پرنده در یک ظهر سرد زمستانی:

توضیح: در گویش بیرجندی به این نوع پرنده "موسی کو تقی؟" ، در گویش تهرانی "یا کریم" و در گویش اصفهانی "پاختر" گفته می شود.


 

/ 7 نظر / 64 بازدید
حامد

فيستك شبكه اجتماعي بزرگ و در عين حال پر امكانات شبكه فيستك از دو سرور قوي استفاده ميكند كه در سرعت و كيفيت حرف اول را ميزنه فيستك شامل خدمات ارسال و اشتراك گذاري مطلب ارسال موزيك و تصوير و فيلم انواع بازي هاي تحت وب ساخت كلوب مجزا براي خود و همكارانتان و خانواده خود پروفايل همسر خدمت ويژه سامانه پيامك و انجام قرعه كشي و ثبت نام اس ام اسي و مسابقه و پشتيباني با پيام امتياز دهي به كاربر وهزارن خدمت ديگر فيستك با امكانات بالا و رايگان در اختيار شماست هم اكنون ثبت نام كنيد www.facetak.net

محمد حسین

سلام ما هم موسی کو تقی میگیم من شنیدم به این ها قمری هم میگن[گل]

روح الله گومز

سلام.ادم برفی قشنگیه.خیلی زیبا بود[شوخی][گل] حیف که اب شد باید می گذاشتیش تو یخچال#@[نیشخند][لبخند][گل]

محمد علی

عکسهای جالبیه بخصوص عکس کرسی و پرنده ها ممنون